Prodlužování řas

Prodloužení a zhuštění řas - splňte si svůj sen o dlouhých, hustých a neodolatených řasách, které budou zároveň nerozeznatelné od těch pravých. 

Jedná se o jednotlivé syntetické norkové řasy, které se aplikují na řasy přírodní jednotlivě (tzv. řasa na řasu) a pouze certifikovaným EMPORIO Lashes stylistou pro přirozený vzhled a pocit. Řasy se doplňují podle individuální potřeby každé 3 až 4 týdny, aby byl vzhled neustále perfektní. 

Při aplikaci se používá kosmetický materiál značky EMPORIO Lashes, který byl schválený Státním zdravotním ústravem v Praze. 

Pomůžeme Vám vybrat vhodnou délku, sílu a zatočení řasy podle efektu, který očekáváte. Dle citilivosti očí se použije adhesivum - lepidlo na řasy. 

Jak se připravit na aplikaci? 

Na aplikaci řas přijďte nenalíčená a den předem si večer odličte řasy odličovadlem a odstraňte masnotu (opláchněte je mýdlovou vodou).

V den aplikace nenanášejte na oči žádný krém! Řasy by se zamastily a aplikace umělých řas by mohla být problematická. Pokud nosíte kontaktní čočky, před aplikací je vyjměte.

Po aplikaci obdržíte od Vaší stylistiky tzv. Instrukce pro zákaznice, ve kterých se seznámíte se správnou péči o prodloužené řasy.

Další úpravy řas:

  • zdobení řas kamínky Swarovski, které se aplikují na permanentní řasy
  • melírování řas (barvu si vyberete z pestré palety barevných odstínů)
  • aplikace glitrových řas a další novinky

 

Aplikace je bezbolestná a v našem salónu trvá přibližně hodinu a půl až dvě hodiny. Doplnění řas trvá přibližně hodinu až hodinu půl. 
Správný postup aplikace metody "řasa na řasu" nikdy nepoškodí Vaše přírodní řasy. 
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat

KONTAKT

Martina Gerychová Malinovská

Tel.: 777 877 337

FB: https://www.facebook.com/pages/Permanentní-prodloužení-řas/573563572737680?sk=timeline

e-mail: prodluzko.ras@seznam.cz

Studio Frýdek-Místek ...  Těšínská 1103, 738 01 Frýdek-Místek

Studio Ostrava ...  Mitrovická 472/413a, 724 00 Nová Bělá (za obchodní zónou MAKRO)

OTEVÍRACÍ DOBA DLE DOMLUVY

 

Typy řas